Kategorie: Wszystkie | Druty | Inne | Szydełko
RSS
czwartek, 30 września 2010

Jak Wam się podoba moja maskotka - Femiartek? :). Błąkał się biedak po sieci w zipowanym pudełku, więc go rozpakowałam i przygarnęłam ... Rewanżuje mi się za to "czyszczeniem" szyby monitora :))).

A teraz cosik dla dzieciaka o którym pisałam wcześniej. Taki sobie "woreczek" z kapturkiem. Mam nadzieję, że maluchowi ciepło będzie, a mamie się spodoba:).

Ps. Fajnie, że próbujecie jeszcze walczyć z zagadką, ale niestety .... to nie to :)))

Tagi: kaftanik
18:52, femiart , Druty
Link Komentarze (4) »
wtorek, 28 września 2010

Mało ostatnio dziergam, no może ten mały wyjątek dla malenkiej córeczki koleżanki. Zeszłoroczny Sylwester niektórym kumpelom bardzo się udał :))) - już kończę kolejne wdzianko dla malucha - tym razem chłopczyk - jak ładnie wyjdzie to tu wrzucę :).

Na wieszaku nie prezentuje się zbyt ciekawie, ale jestem zadowolona, bo w dotyku milutki, kolorek nie kłuje w oczy i ogólnie jest ok.

I à propos ostatniej zagadki - Zosiu to niestety nie są "noski". Może jeszcze komuś się uda zgadnąć. Jeśli nie - zostanie to moją słodką tajemnicą :)))

Tagi: kaftanik
22:17, femiart , Druty
Link Komentarze (2) »
piątek, 17 września 2010

Wolnego dwa dni miałam, więc udało mi się skończyć taką oto bezguzikową kamizelkę dla Mamy. Śmiesznie trochę zwisa na Kundzi, bo rozmiar x razy większy, tak więc proszę przymknicie na to oko :))

Pozdrowionka

Kinga

Tagi: kamizelka
17:59, femiart , Druty
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 33

stat4u